شما کدام دوره را به ما پیشنهاد میکنید ؟

دوره های پیشنهادی ما مختص هر فرد با توجه به سطح دانش و حرفه ای بودن آن فرد متفاوت است، شما بایستی با مدیریت دپارتمان مختص به رشته تحصیلیتان مشاوره کنید، تا آن ها با توجه به میزان بهرهمندی شما از علوم مهندسی تاسیسات دوره مورد نیاز را به شما پیشنهاد دهند.

آیا دوره های شما پیش نیاز دارد ؟

بله – ما هم  پول را دوست داریم ولی هدف اصلی این آکادمی فقط افزایش اعتبار مالی نیست، بلکه ارتقاء سطح دانش همکاران و رفقای خودمان است.
هر دوره مختص یک سری اطلاعات اولیه است، که اگر شما از آن اطلاعات برخوردار نباشید نه تنها از آن دوره بهر کافی رانمی برید، بلکه در حقیقت ما به شما خیانت کرده ایم، به عنوان مثال، کسی که هیچ اطلاعات اولیه و پایه ای رادر خصوص تاسیسات ندارد، چه طور می تواند در دوره موتورخانه بحث سیستم اولیه و ثانویه را درست و کامل درک کند.

گارانتی آموزشی به چه معناسیت ؟

با توجه به مشغله همکاران ما که از آن چندان بی خبر نیستیم تصمیم گرفتیم در صورتی که هر فرد از بهره کافی درهر دوره را به علت غیبت یا هر علت دیگری نبرده بود. با پرداخت یک بار حق ثبت نام مادام العمر می تواند در کلاس مربوطه که ثبت نام کرده است با هماهنگی آکادمی شرکت کند.

شما درتبلیغات خود اعلام کرده اید افرادی که تونایی مالی ندارد هم می تواند در دوره ها شرکت کنند، چه طور؟ یعنی شهریه نپردازند؟

هر مهندس اگر پشت کار لازم را داشته باشد و توکل داشته باشد نه تنها میتواند یک روزی به همه ی خواسته هایش برسد بلکه به فردی موفق و زبان زد تبدیل می شود، ما برای رسیدن به آن درجه فقط و فقط کمک میکنیم.
آکادمی پیمان گستر برای تمام دانشجویان که توان مالی ندارند، رایگان است.

آیا بعد از پایان دوره مدرک خواهید داد ؟

بله – در صورت قبولی در آزمون پایان دوره و کسب امتیاز ۸۰ از ۱۰۰ برای شما مدرک صادر می شود.
خیالتان را راحت کنیم، اگر برای گرفتن مدرک به سراغ ما می آیید، ما جزء سخت ترین آموزشگاه ها در صدور مدرک هستیم و مدرک ما اعتبار ماست و برای آن خیلی ارزش قائل هستیم، در صورت مراجعه شما به هر ارگان، سازمان یا شرکت وعدم توانایی در دوره گذارنده شده در آموزشگاه و اخذ مدرک به معنای بی ارزش  بودن مدرک است.

چگونه دوره ای را رزرو کنیم ؟

شما می تونید با مراجعه به بخش رزرو دوره، دوره مد نظر خود را رزرو کنید، ۱۴ روز مانده به تشکیل کلاس همکاران ما با شما تماس گرفته و اطلاع میدهند وبعد شما میتوانید از طریق سایت ثبت نام خود را کامل بفرمایید، یا با مراجع حضوری در قبل از اولین جلسه کلاس ثبت نام کنید.

با وجود این همه فیلم های آموزشی،متون علمی حرفه ای و .. چه نیازی به این هزینه ها برای کلاس است ؟

اشتباه نکنید شما شاید با موارد بالا استاندارد بلد باشید ولی هیچ وقت تجربه خوبی کسب نکرده اید ، شما با شرکت در کلاس علاوه بر یاد گرفتن کدها و استاندارها، تجربه استاد مربوطه که سالیان سال برای آن زحمت کشیده را بدست خواهید آورد، علاوه بر این تجربه دیگر افرادی که در کلاس حضور دارند.در حقیقت شما در حال سپرده گذاری سرمایه تان هستید ولی این بار روی دانشتان سرمایه گذاری میکنید.

هیچ وقت فراموش نکنید آموزشگاه پیمان گستر یک پایگاه برای به اشتراک گذاشتن است

به امید روزی که هیچ دانشجویی به دلیل کمبود بودجه مالی از حرفه ای تر شدن عقب نماند

و به امید روزی که تمام مهندسان کشورمان درهر جای ایران یا خارج از ایران عزیزمان بدرخشند.