بازار کار نرم افزار رویت

بازار کار نرم افزار رویت

بازار کار نرم افزار رویت چگونه است؟

هر اطلاعاتی در خصوص رشته  تخصصی شما باعث پیشرفت و برتری شما در رشته و تخصصتان می شود . همان طور که می دانیم در زمان قدیم  حدود ۳۰ سال پیش تمام نقشه های  ساختمانی به صورت دستی انجام می شد. ولی از سال ۲۰۰۷ به بعد نقشه ها به صورت کامپیوتر با نرم افزار های از قبیل نرم افزار اتوکد انجام می شود حدوداً برای تبدیل نقشه ها از دستی به نرم افزار اتوکد که حدود ۲۰سال زمان می برد ولی متخصصین این رشته ها تبدیل نقشه های  اتوکد به نرم افزار رویت را حدوداً نصف زمان  اول در نظر گرفته اند که این زمان تقریباً روبه اتمام است.

توصیه میگردد در خصوص نر م افزار رویت به مطالب دوره حضوری نرم افزار رویت مکانیکال مراجعه نمایید

مشاهده دوره

بازار کار نرم افزار رویت در شرکت های ساختمانی چگونه است؟

با توجه به ظهور نرم افزار رویت در سال ۲۰۱۴ به صورت کامل و اجرای  آن  در همان سال ها  امروزه با توجه به گذشت حدوداً ۶ سال ازظهور آن ، گروه های  اصلی  صنعت ساختمان از جمله کار فرمایان مهندسین مشاور پیمانکار  به خوبی با قابلیت ها این نرم افزار آشنا شده اند . وامروزه قطعاً برای استفاده از این  نرم افزار در پروژه های ساختمان که در آن نقش دارند را مهم لازم الاجرا می دانند .

بازار کار نرم افزار رویت

آیا صرفاً یادگیری نرم افزار رویت بازار کار خوبی را فراهم می کند؟

شما برای این  که بتوانید توانایی های خود را در نرم افزار ارتقاء بخشید . یا به همراه با یادگیری نرم افزار سطح دید اجرای خود ( کارگاه های ساختمانی ) را ثبت  به رشته تخصصیتان افزایش  دهید . چرا که یک مهندس با دانستن نکات نرم افزاری به تنهایی هیچ گونه قابلیت متمایزی نخواهد داشت. وتنها یک ادپراتور می باشد. در صورتی که در تهیه نقشه های کار گاهی با نرم افزر رویت یادگیری نرم افزار به تنهایی کمکی به انسجام آن نمی کند.

برای افزایش نکات اجرایی و یادگیری نرم افزار رویت باید چه کاری انجام داد؟

شما باید در کنار یادگیری نرم افزار رویت به  استاندار های مربوط به نکات اجرایی مانند استاندارد ۱-۶-۱۲۸ و ۲-۶-۱۲۸ مراجعه نمایید، در واقع این استاندارد ها اساس کار ما در نرم افزار رویت هستند.  ما در آموزشگاه پیمان گستر سعی کرده ایم در کنار نرم افزار رویت به آموزش نکات اجرای و عملیاتی بپردازیم، شما می توانید برای یادگیری نرم افزار و ا نکات اجرای  در دوره آنلاین و حضوری  نرم افزار رویت شرکت نمایید.

ضمناً شما می توانید در دوره نرم افزار رویت تأسیسات مکانیکال , و الکتریکال نیز شرکت نمایید.

مشاهده دوره حضوری مدلسازی با نرم افزار رویت مکانیکال مشاهده دوره آنلاین مدلسازی با نرم افزار رویت مکانیکال
نرم افزار رویت چیست؟
چرا نرم افزار رویت؟
بازار کار نرم افزار رویت
بهترین کلاس نرم افزار رویت (1)
نقشه کشی تاسیسات با نرم افزار رویت
آموزش نرم افزار رویت تاسیسات
[row_inner_3] [col_inner_3 span__sm=”12″]
نرم افزار رویت
[/col_inner_3] [/row_inner_3]
این نوشته منتشر شده در مقاله ها می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *